PROJEKTOVÉ DNY DO ŠKOL

Program šitý na míru pro návštěvu Vašeho vyučování. Děti se vzdělávají zábavnou formou a Vy máte chvilku si oddechnout. Nejčastěji připravujeme projektové dny v rámci Šablon, oslavy konce školního roku, vánoční besídky apod.


VÁNOČNÍ PROGRAM DO ŠKOL 

Speciální projektové dny v adventním čase. Workshop pro všechny zvídavé děti, které se chtějí dozvědět, jak se slaví Vánoce v jiných zemích, vyzkouší si některé tradice a hlavně si postaví modely z naší speciální sady BrickLab - tentokrát na zimní téma. Pohodový program pro první stupeň ZŠ. 

  • 90 min. program plný otázek a odpovědí na téma Vánoce
  • stavění modelů podle návodu i fantazie
  • cena 250kč na žáka
  • možnost přizpůsobení tématu a času Vašim potřebám

CELOROČNÍ PROGRAMY PROJEKTOVÝCH DNŮ:

Téma si můžete vybrat ze seznamu, nebo připravíme jiné - šité na míru potřebám Vaší výuky.

Příklady témat, která můžeme nabídnout:

1. Příroda - jednotlivá zvířata (aligátor, gorila, lev, pták, žirafa atd.) druhy - plazi, savci apod.

2. Vesmír - Vesmírná stanice ISS a život na ní. Pozorování vesmíru/ vesmírné teleskopy - Habbleův, Jamese Webba. Průzkum Marsu, Sluneční soustava

3. Vynálezy Leonarda Da Vinci

4. Sporty - golf, baseball, rugby

5. Fyzika - Odstředivá síla, gravitace, třecí síla

6. Doprava - Druhy dopravy, Nákladní doprava, Bezpečnost dopravy,          Diferenciál, Vrtulník X letadlo

7. Ekologie - větrná nebo vodní elektrárna

8. Vlastivěda - Život ve středověku, Obrana středověkých hradů,Jednotlivé prezentace přizpůsobujeme samozřejmě věku žáků. Pro mladší žáky lze připravit např. povolání, jak funguje letadlo X vrtulník, základy fyziky (třecí síla), nemusí být tématem jen pro starší žáky.
Naše návštěva začíná vždy povídáním na dané téma, kdy se interaktivně děti dozví spoustu nových informací. Rozhodně se nejedná o pasivní přednášku, děti aktivně zapojujeme, snažíme se, aby na některé odpovědi samy přišly, odhadly podle obrázků, krátkých videí, vědomostí, které už mají.
Dále následuje stavění motorového modelu ze speciálních sad, které se skládají z kostek LEGO® Technic. Děti se učí spolupracovat ve dvojici, zlepšují si jemnou motoriku. Sady obsahují ozubená kolečka, hřídelky, motor - jsou to dílky, které ve svých LEGO® stavebnicích doma většinou nemají.
Na závěr si děláme malý kvíz, co nového si z lekce odnášíme.


Program obvykle trvá 2 vyučovací hodiny - 90min.
Cena programu je 250Kč/žák. (Platí jen přítomní žáci)
minimální počet 15 žáků.

Na závěr krátká recenze z čakovické školy:
"Dětem i kolegyním se program moc líbil, mně také. Děti hodnotily nejčastěji slovem SUPER. Takže v září se mi, prosím, ozvěte, máme zájem o další výukový program!"

Budeme rádi, když i na Vaší škole budou děti nadšené!
Neváhejte nás kontaktovat
ZDE