KROUŽKY


MALÝ STAVITEL

Kroužek je určen pro předškolní děti 3-5let, které jsou přirozenými staviteli. Díky speciální sadě, která se skládá z kostek DUPLO® si děti užijí spoustu zábavy a zkušeností se stavěním podle plánku i vlastní fantazie. Na začátku lekce si povídáme o různých tématech, jako jsou zvířata, vesmír, mořský život, pohádky či hrdinové. Získají spoustu poznatků, mnoho se naučí a samozřejmě si vše z kostek postaví a vyzkoušejí. 


VELKÝ STAVITEL

Kroužek je určen pro školní děti 6-12let. Mladší děti se zaměřují na jednodušší modely, jako například pásový dopravník, motorový člun nebo tříkolku. Starší zase na komplikovanější modely - letadlo, vznášelo, nebo teleskopickou ruku. K postavenému modelu si děti zapojí motor a tím ožije. Vidět výtvor v pohybu je pro děti největší motivací.


MLADÝ ROBOTIK

Kroužek robotiky s LEGO® MINDSTORMS je určený pro děti, které mají zájem se rozvíjet v základech inženýrství, programování a v technických dovednostech. Děti pracují s populární stavebnicí LEGO® MINDSTORMS a postaví si vlastního robota, který splní jakýkoliv jejich příkaz.