Co u nás najdete...

VÝUKOVÉ PROGRAMY

V naší nabídce najdete programy do škol, kroužky během celého školního roku, oslavy narozenin, jednorázové akce a tábory, které probíhají v několika lokalitách.


PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Každoroční letní příměstské tábory, které se konají na několika místech v Praze v různých termínech během celého léta. 

Kromě stavění pohyblivých modelů z kostek LEGO® také sportujem, vyrábíme, chodíme na výlety. 
 


KROUŽKY

Celoroční program, který se koná v různých lokalitách v Praze

DUPLO® pro nejmenší stavitele, 

LEGO® Technics s motorem  pro mladší školní děti

LEGO® Mindstorms® programování robotů pro starší školní věk 
PROJEKTOVÉ DNY DO ŠKOL

Vzdělávání dětí na ZŠ v oblasti STEM pomocí oblíbené stavebnice LEGO®. Workshopy, kde se děti hodně dozví a zároveň staví pohyblivé modely související s tématem.

 

Základní program
Téma si můžete vybrat ze seznamu, nebo připravíme jiné - šité na míru potřebám Vašeho vyučování. Program obvykle trvá 2 vyučovací hodiny (90min).

Témata
Příroda, Vesmír, Vynálezy Leonarda Da Vinci, Sport, Fyzika, Doprava, Vlastivěda

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Na přání připravený program pro oslavence a jeho hosty.

Vyzkoušejte naše narozeniny s LEGO® stavěním. Během 2 hodin se v našem kreativním centru děti zabaví a pohrají si pod taktovkou zkušených animátorů. Předem připravený program zajistí, aby si děti užily oslavu jak se patří. Téma připravíme dle přání oslavence. Děti čeká stavění pohyblivého LEGO® modelu, spousta her a soutěží. Samozřejmě nebude chybět drobné občerstvení, osvěžení, krájení dortu, dárek pro oslavence, překvapení pro malé hosty a hory kostek LEGO®.

AKCE PRO FIRMY

Pro děti Vašich zaměstnanců nebo zákazníků připravíme podle Vašeho přání program na několik hodin, nebo klidně na celý den. Přijedeme k Vám do firmy, na místo konání teambuildingu nebo kamkoliv jinam, kde se Vaše akce koná. 

JEDNORÁZOVÉ AKCE

Mikulášská, jednodenní workshopy v den státního svátku, dětské dny, Všechny tyto akce obohatíme jedinečným programem, který děti milují.