UŽ MÁTE LEGO® BOX Z IKEA?

07.03.2023

...a mohla bych ho vidět?


Rozhodně patříme k milovníkům Lego kostiček a všeho, co se dá pořídit v IKEA včetně masových kuliček! Proto nás tohle spojení LEGO® + IKEA přimělo k okamžitému nákupu boxíků Bygglek. Nějakou dobu si poležely ve skladu, ale minulý víkend je objevily naše děti a nutně je potřebovaly otestovat. 


Dobře tedy, tady je jejich recenze :-)


Boxíky jsou jistě dobrý nápad pro domácí ukládání kostiček, roztřídění minikousíčků, které děti milují a ve velkých krabicích se ztratí. 

Koupit můžete krabičky ve 3 variantách:

  • sadu 3 menších krabiček
  • krabičku 26x18x12 cm
  • krabičku 35x26x12 cm

Kterou vybrat? 

Musím upřímně říct, že do malých krabiček se moc kostiček nevejde a i hrací plocha na víčku je hodně malá. 

Větší boxíky jsou zase poměrně drahé, aby si rodinka nakoupila více kusů a použila na roztřídění kostek například podle barvy.

Krabice na sobě nedrží. Nejdou do sebe zacvaknout, aby se daly bezpečně stohovat.

Vnitřní dno krabičky je hladké, nedá se tedy při hře jako destička použít. Škoda, takhle panáček uvnitř domku moc dlouho nepostojí 🙂


Cestovní boxík?

Když jsem viděla krabičky poprvé, říkala jsem si: " škoda, že tohle nebylo, když byli kluci menší. Zabalili bychom pár kostiček, panáčků a vyrazili na návštěvu, na dovolenou. Na víčku by se začaly jistě tvořit pěkné výtvory. " 

Ale ouha 😞

Víčko bohužel na krabičce nedrží pevně, jak bychom u LEGA® očekávali. Takže představa, že si krabičku plnou kostiček dám na dno kufru a až ho znovu otevřu, budou kostičky všude, mě děsí 🙂
Kolik hvězdiček nakonec krabičce dáme?

Určitě 3, protože pořád jsme milovníci IKEA i LEGO®, ale budeme doufat, že severští designeři časem udělají krabičkám upgrade.


Máte doma některou?

Podělte se s námi o vaše výtvory!