ČOKOLÁDA NEBO KYTKA? 

09.06.2023

POJĎME LETOS PANÍ UČITELKY PŘEKVAPIT


Konec školního roku klepe na dveře ...

...a my přemýšlíme, jak paní učitelkám poděkovat, vymyslet něco originálního a udělat jim radost. Kytka nebo něco na zub je klasika. Ruku na srdce - dostat 15 bonboniér, když hubnutí do plavek úplně nevyšlo nebo 20 kytek, když za pár dní odjíždíte na dovolenou, není jistě to, co bychom mohli pedagogům závidět. Zkusme tedy změnu.
 


Kytky, které nevadnouLEGO® květy nikdy neuschnou a tvořivým učitelkám jistě udělají radost.

Mýdlová kytka voní i alergikům =) 


Klasika v moderním pojetí

Zapomeňme na bonboniéru, jedlé dárky si zaslouží nový kabát! Krabičky, boxíky, pytlíky a tuby naplníme podle vlastní fantazie a chuti paní učitelky. Ke klasické čokoládě můžeme přidat čaj, kávu, oříšky, müsli a třeba i něco ostřejšího =)


Čaj do hrníčku nebo raději vůni levandule?


klikněte na obrázek a nechte se inspirovat...


Udělejte radost společně celá třída....

Jste parta rodičů. která umí dát hlavy a peníze dohromady? Složte se paní učitelce na dárkový poukaz - do restaurace, obchodu s oblečením, vstupenky do divadla... Určitě ji potěší nejen hodnotný dárek, ale i pocit, že má ve třídě skvělé děti i rodiče.


Uf, máte to z krku a prázdniny můžou začít!

Paní učitelkám začíná zasloužené volno a teď je čas udělat radost dětem. Už pro ně máte vymyšlený program na prázdniny? Nechte se inspirovat příměstskými tábory, kde se děti určitě nudit nebudou